|
Jamajka
|
Cijena od:
9.950 kn
Broj dana:
8
Tip putovanja:
Putovanje avionom
polasci:
20.05.2012
-
16.12.2012
|
|
|
Cijena uključuje
- prijevoz zrakoplovom (ekonomska klasa) - grupni prijevoz od zračne luke do hotela i natrag - boravak u odabranom hotelu sa smještajem u dvokrevetnoj sobi na osnovi 7 noćenja s navedenom uslugom - organizacija putovanja - jamčevina
Cijena ne uključuje
- obavezne doplate po osobi: pristojbe zračnih luka cca 1.590 kn (podložno promjenama) - viza za Jamajku (ishodi se pri ulasku u zemlju, cca 20 USD) - dodatne usluge, obroci i izleti - putno osiguranje (preporučamo)
Obavezne doplate po osobi
Pristojbe zračnih luka: 1.590 kn (visina pristojbi podložna je promjenama te se točan datum određuje na dan izdavanja zrakoplovnih karata).
Važne napomene
- Viza za Jamajku ishodi se po dolasku, u zračnoj luci, i košta cca 20 USD po osobi. Potrebno je da putovnica bude važeća još najmanje 6 mjeseci od datuma izlaska iz Jamajke. - Kategorizacija hotela odgovara službenoj hotelskoj kategorizaciji Jamajke i nije usporediva s kategorizacijom hotela drugih zemalja. - Cijene su informativne i ovise o raspoloživosti mjesta u zrakoplovu i u hotelu u trenutku rezervacije. - Cijene nisu važeće u terminu blagdana, praznika, sajmova ili nekih drugih lokalnih događanja.
|
|